itslearning

Naujienos

Gaukite naujausią informaciją apie pakeitimus „Itslearning“ aplinkoje

 

”itslearning” padeda sėkmingai vertinti mokinių pažangumą

Mokinių motyvavimui pažangumo vertinimas yra aktualus. Kyla ginčai dėl vertinimo sistemos parinkimo. Vertinimas yra formalus, turintis visiems žinomus kriterijus. Taip pat vertinimas yra individualus orientuotas į mokinio pažangą. Čia kyla nesutarimai ir ginčai.

Visuomenėje vertinama, kad kokybiškiausias mokslas yra tuomet, kai kiekvienas mokinys mokosi savo greičiu ir yra vertinamas pagal jo individualią pažangą bei įgytą patirtį. Tačiau iškyla praktinė problema, pagal standartizuotą vertinimą, patvirtintą Švietimo ir mokslo ministerijos ir naudojamą dabartiniuose dienynuose nėra kaip aprašyti kiekvieno vaiko pažangos. Vertinant individualiai turint tik teorinius vertinimo kriterijus, kurie žinomi tik mokytojui, atsiranda švietimo bendruomenės nesusikalbėjimas ir pykčiai.

Norvegija jau 15 metų džiaugiasi jų mokslininkų sukurtu problemos sprendimo būdu - itslearning virtualia mokymosi platforma, leidžiančia mokymą diferencijuoti bei individualizuoti pagal poreikius. Platformoje galima sukurti semestrus, kursus, ar pamokas, aprašyti mokymo tikslus, juos susieti su užduotimis, o vertinimo kriterijus sukurti kartu su mokiniais bei jų tėvais, taip išprendžiant mokinio motyvacijos bei nepakankamo tėvų informavimo problemas.

1

 

7 priežastys mokyklai pasirinkti „itslearning“


1. Geresni mokinių pasiekimai

„itslearning“ leidžia mokytojams skatinti studentus tyrinėti, mokytis, dalintis ir išreikšti save naudojant kūrybines skaitmenines priemones bei socialinės žiniasklaidos įrankius taip, kaip mokiniams patinka. Tai reiškia didesnį studentų susidomėjimą, kuris galiausiai veda prie geresnių mokymosi rezultatų.

2. Daugiau laiko mokymui

„itslearning“ automatizuoja įprastas užduotis, kurias mokytojai kasdien atlieka – pavyzdžiui, kokybės ataskaitų teikimo ir nustatymo ir žymėjimo užduotis – tad lieka mažiau popierizmo ant stalų ir daugiau laiko sutelkti dėmesį studentams.


3. Geresnis bendradarbiavimas su kolegomis, mokiniais ir tėvais

"itslearning" platformos pagalba, visa mokyklos bendruomenė gali visuomet palaikyti ryšį. Tad tėvai, vietoje klausimų, kaip sekasi jų vaikui mokytis, apsilankę platformoje gali matyti ne tik įvertinimus, bet ir atliktas bei ištaisytas mokinių užduotis.

6. Sklandi parama mokyklos procesams

„itslearning“ yra specialiai sukurta siekiant paremti pedagoginius procesus, nuo planavimo klasėje ir mokymo iki ataskaitų ir tvarkaraščių rengimo.

 

4. Individualus mokymas kiekvienam besimokančiąjam

„itslearning“ leidžia mokytojams diferencijuoti veiklą ir pristatyti trumpus atsiliepimus internete, kurie gali pasiekti kiekvieną besimokantį, neatsižvelgiant į jo gebėjimo lygius arba pasirinktą mokymosi stilių.

 

7. Integruokite bet kokius išteklius, programinę įrangą ar švietimo programas

Kaip atvira platforma, „itslearning“ leidžia mokytojams importuoti išteklius iš bet kokio šaltinio, tad "itslearning" galima integruoti su Studentų informacine sistema ar svarbia mokomąja programine įranga.


5. Sumažinkite IT išlaidas ir priežiūrą

„itslearning“ platforma yra "debesyje", tad nereikia papildomos aparatūros ar programinės įrangos vietos kompiuteriuose. Ir, kadangi mes rūpinamės visais techniniais klausimais – pavyzdžiui, priežiūra, atnaujinimu, kopijavimu ir duomenų saugumu – jūs turite daugiau laiko ir galite sutelkti dėmesį į kitus dalykus.


12345