itslearning

Apie mus rašo

Žinių tinklalapis www.tv3.lt susidomėjo Švietimo informacinių technologijų centro projektu „Portalo „E. mokykla“ plėtra“. Ir pasidomėjo, kaip mokytojams sekasi mokytis ir naudoti itslearning mokymosi platformą.

Europos šalyse jau 15 metų naudojama interaktyvi mokymosi erdvė „Itslearning“ keliasi į Lietuvos mokyklas. Įmonės „Eurofondas“ Lietuvos švietimo sistemai pritaikytos programos galimybes šiuo metu bando per 5 tūkst. mokinių ir mokytojų iš 25 Lietuvos mokyklų.

Mokytojai pastebi, kad vaikams nesvetimi tampa išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kiti interaktyvūs prietaisai, o jų kompiuterinis raštingumas dažnai lenkia tėvų ar pačių mokytojų, teigia „Eurofondo“ atstovai. „Itslearning“ virtuali mokymo erdvė padeda išlaikyti vaikų susidomėjimą mokslu ir pateikti informaciją įdomiai, o mokytojams sutaupo laiko mokymo medžiagos ruošimui, dokumentų pildymui ir atsiskaitymų taisymams.

„Aš esu už tai, kad mokiniai būtų smalsūs, savarankiški ir jiems būtų leidžiama tokiais būti mokantis. Mokytojams reikia prisiderinti prie vaikų ir suteikti jiems galimybę mokytis patiems, ieškoti ir rasti. Su „Itslearning“ mokiniai gali mokytis iš bet kur. Tai svarbu vaikui susirgus, atėjus šalčiams ar nebūnant Lietuvoje. Toks mokymasis skatina savarankiškumą ir neleidžia atsilikti nuo kitų,“ – pasakojo Karmėlavos Bario Buračo gimnazijos matematikos mokytoja ekspertė Sigita Žuklijienė.

Visą straipsnį galite rasti čia